Domstyl

462) Sprzedam dom w Ogrodzieńcu.

462) Sprzedam dom w Ogrodzieńcu.

Wojewodztwo: śląskie
Miasto: Ogrodzieniec
Powierzchnia: 200 m2
Liczba pomieszczeń: 7 pokoi
Numer oferty: 462
Cena: 460 tys. zł.
Uwagi: Polecam i zapraszam do prezentacji.

Zapraszamy do nabycia pięknego przestronnego domu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Dom posiada dwa piętra o łącznej powierzchni użytkowej 200 m2, suchy, szczelny strych oraz suchą dużą piwnicę bez żadnych śladów pleśni bądź wilgoci.

Oddzielne wejścia z klatki schodowej na partner oraz piętro. Partner był wynajmowany i przynosił stały comiesięczny dochód!

Istnieje możliwość powrotu do wynajmowania parteru bądź połączenia go z piętrem i zaadaptowania do własnych potrzeb mieszkaniowych lub na potrzeby działalności gospodarczej! Na parterze znajduje się przestronny hall, łazienka, trzy pokoje oraz kuchnia.

Piętro składa się z trzech sypialni, dużego salonu, przestronnej, jasnej kuchni, łazienki, garderoby i spiżarni. W piwnicy znajduje się druga spiżarnia, pralnia, suszarnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia.

Do piwnicy doprowadzona jest woda, prąd i gaz. Istnieje możliwość zaadaptowania piwnicy na kolejne pomieszczenia mieszkalne, pokój telewizyjny lub salę bilardową :)

Dom po generalnym remoncie, ocieplony, wszystkie okna wymienione, nowe drzwi zewnętrzne i wszystkie drzwi wewnętrzne na 1. piętrze.

Możliwość ogrzewania gazowego i piecem węglowym (do wyboru właściciela). Dom ciepły, suchy, latem utrzymuje przyjemną temperaturę, zimą szybko się nagrzewa i nie traci ciepła.

Dom posiada taras i mniejszy balkon, a także duży garaż.

Odległość do szkoły: 10 min pieszo, odległość do sklepów: 10-15 min pieszo, odległość do Zawiercia: 15 min samochodem, odległość do Katowic: ok. 1h samochodem.

Dom położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, posiada tylko jednego sąsiada granicznego, blisko znajdują się tereny rekreacyjne (skałki) oraz zamek! Brak terenów podmokłych i zalewowych!

Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą!

Cena : 460 tys. zł.

Polecam i zapraszam do prezentacji !

Jeśli oferta nie spełnia Państwa wymagań prosimy o kontakt. Z przyjemnością znajdziemy nieruchomość, której Państwo poszukują.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 791 299 412

W celu sprawdzenia aktualności oferty zapraszamy na naszą bezpośrednią stronę domstyl.nieruchomosci.pl; domstyl-jura.gratka.pl strona na bieżąco aktualizowana. Nr lic. 9356.

* UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży - kupna nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Dodano: 2017-02-03 18:26:47    Odsłon: 69

Kontakt

 

 

DOMSTYL
42-400 Zawiercie
ul. Piłsudskiego 119
tel.0 791 299 412
domstyl@biznespoczta.pl
domstyl.nieruchomosci.pl